Milí rodičia,

krízový štáb pred chvíľou rozhodol o uzavretí všetkých detských jaslí, materských škôl a ostatných škôl na celom Slovensku na dva týždne s účinnosťou od pondelka 16. marca.

V týchto chvíľach mestské časti preverujú, ako by dokázali zabezpečiť pomoc tým rodičom detí, ktorí sú členmi kľúčových zložiek v meste (zdravotníkom, hasičom, policajtom…).

Zatvorenie týchto zariadení je preventívnym opatrením, ktoré má pomôcť k spomaleniu šírenia nákazy. Musíme byť však pripravení aj na to, že počet potvrdených nákaz môže v Bratislave v najbližších dňoch pribúdať.

Prosíme Vás preto o čo najväčšiu opatrnosť.

Dnes poobede Vám pošleme ďalší e-mail, v ktorom zhrnieme informácie, ktoré by pre Vás mohli byť v tejto situácii užitočné alebo zaujímavé, vrátane toho, ako sa kvôli tejto situácii upraví výška poplatkov za MŠ, ŠKD na tento mesiac.

Ďakujeme.

Uzatvorenie MŠ a ZŠ