Milí rodičia,

Ocitli sme sa vo veľmi náročnej situácii, nie je to ľahké pre nikoho z nás. Vaše detičky nám už veľmi veľmi chýbajú a vedzte, že radšej by sme boli v práci s Vašimi ratolesťami v bežnom pracovnom nasadení, než zavreté doma v izolácii….

Vaše detičky poznáme, a preto aj vieme, že škôlka by deťom skutočne prospela… (mnohí z Vás sa teraz asi pousmiali, alebo aj súhlasne povzdychli 🙂 vieme……a chápeme! :-))Preto sme sa ako kolektív rozhodli, že Vašim deťom poskytneme prostredníctvom web stránky a Vás – rodičov aspoň „vodítko nápadov“ ako s deťmi doma pracovať. Týka sa to každej vekovej kategórie, pretože deti sa potrebujú posúvať vo vývoji a každopádne aj vedomostne.

Budeme Vám postupne posúvať rôzne edukačné aktivity  a veríme, že spoločne túto situáciu zvládneme a vytvoríme pre deti priestor pre hravé domáce vzdelávanie.

Držme si palce,  aby sme všetci na celom Slovensku (aj svete) boli čoskoro opäť v plnom pracovnom nasadení !

Vaše pani učiteľky posielajú pozdravy všetkým Vašim/našim deťom.

OD NÁS ❤ PRE VÁS